Ізраїльський супутник зафіксував новітні російські винищувачі Су-57 у Сирії

25 лютого 2018, 14:58
4233
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На знімках видно літаки, обриси двох з яких нагадують силуети російських Су-57

Ізраїльська компанія Imagesat International (iSi) опублікувала супутникові знімки російської авіабази Хмеймім в Сирії, на яких зафіксовано місце базування російських винищувачів Су-57.

Про це повідомляє видання Haaretz.

iSi є оператором двох супутників типу EROS (Earth Remote Observation Satellite - супутники дистанційного обстеження землі). Надані Haaretz знімки були зроблені супутником Eros B. На них видно літаки, обриси двох з яких нагадують силуети російських Су-57.

У публікації наголошується, що російські винищувачі п'ятого покоління ще не готові до повноцінного застосування. Видання припускає, що, швидше за все, вони будуть проходити випробування в реальних умовах.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Росія перекинула два новітніх винищувачі п'ятого покоління Су-57 до Сирії.

Су-57 був розроблений для заміни в російських ВПС важкого винищувача Су-27, серійні поставки нового літака намічені на 2018-2019 роки.

Основними перевагами винищувачів п'ятого покоління над попередниками є більш висока маневреність, малопомітність, надзвукова швидкість без використання форсажу.

Зараз більшу частину бойового авіаційного парку країн світу складають винищувачі четвертого покоління, і лише США, Японія, Китай і РФ активно займаються розробкою машин п'ятого покоління.

Серед них тільки США та Китай мають на озброєнні літаки нового покоління. Це F-22 Raptor і F-35 Lightning II, та Chengdu J-20 відповідно.