Ізраїль вніс до списку персон нон грата представників 20 неурядових організацій

8 січня 2018, 09:26
387
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ізраїль закрив в'їзд представникам 20 неурядових організацій

Фото: pixabay / stinne24

Уряд Ізраїлю заборонив в'їзд представникам 20 неурядових організацій, які закликають до бойкоту та санкцій через ізраїльську політику щодо Палестини.

"Ми перейшли від оборони до наступу. Організації, які виступають за бойкот, повинні знати, що держава Ізраїль буде діяти проти них і не дозволить в'їжджати на територію країни, щоб нашкодити її громадянам", - заявив міністр з безпеки країни Гілад Ердан, передає DW.

До санкційного списку увійшли Асоціація французько-палестинської солідарності, британська благодійна організація War on Want, Американський комітет друзів на службі суспільству та інші.

За даними ізраїльської влади, ці 20 неурядових організацій пов'язані з глобальним рухом Бойкот, ізоляція та санкції, який виступає за припинення окупації Ізраїлем Палестинських територій. Учасники руху закликають посилити економічний, культурний та політичний тиск на Ізраїль.

Нагадаємо, що 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю і розпорядився перенести американське посольство.

У відповідь країни Організації Ісламського співробітництва заявили про визнання Палестинської держави зі столицею в Східному Єрусалимі.

 

Статус Єрусалима є одним з найгостріших питань в арабо-ізраїльських відносинах. Палестинська влада має намір зробити Східний Єрусалим столицею своєї майбутньої держави.