Ізраїль скасував угоду з ООН щодо нелегалів

3 квітня, 23:14
324
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ізраїль дав повний назад в питанні депортації мігрантів

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу оголосив про скасування угоди з агентством ООН у справах біженців з питання нелегальних мігрантів з країн Африки.

Як повідомляє 9-й канал, Нетаньягу переглянув своє рішення після того, як "уважно вислухав безліч зауважень і аргументів, заново зважив всі переваги і недоліки".

За словами ізраїльського прем'єра, угоду буде розглянуто заново після зустрічі з представниками громадськості.

"Не дивлячись на юридичні складності і на міжнародну ситуацію, що ускладнюється, ми продовжимо наполегливо діяти, домагаючись видалення нелегалів з країни. Одночасно продовжиться пошук можливих шляхів комплексного вирішення проблеми", - заявив він в Facebook.

Він нагадав, що до угоди з ООН влада Ізраїлю домовилася Руандою, щоб ця держава стала "третьою країною", яка приймає депортованих нелегалів. Однак під тиском деяких діячів в Євросоюзі африканська країна відмовилася приймати нелегалів.

[see_also]

Квиток в один кінець або в'язниця: Ізраїль почав депортацію африканських мігрантів

[/see_also]

Нагадаємо, що 2 квітня влада Ізраїлю заявила про скасування плану депортації африканських мігрантів після досягнення угоди з ООН.

Натомість примусової висилки 16 тисяч африканських мігрантів агентство ООН у справах біженців запропонувало вислати їх в західні країни.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 12:56

article_img
У справі про відмивання грошей оточенням Путіна в найбільшому банку Данії відбулись перші затримання

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися