Ізраїль скасував рішення про депортацію 16 тис. африканських нелегалів

2 квітня 2018, 16:26
261
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ізраїль і ООН дійшли згоди про депортацію 16 тисяч нелегалів

Влада Ізраїлю скасувала план депортації африканських мігрантів в країни Африки після досягнення угоди з Організацією Об'єднаних Націй.

Як повідомляє NEWSru, агентство ООН у справах біженців домовилося з ізраїльською владою про висилку приблизно 16 тисяч африканських нелегалів в західні країни.

У свою чергу Ізраїль надасть іншим нелегалам тимчасову посвідку на проживання терміном на п'ять років, а також візьме на себе проект розселення нелегалів по всій країні, їх професійну орієнтацію, перепідготовку та допомогу в працевлаштуванні.

"Ця угода, яка буде здійснена під егідою ООН і міжнародного співтовариства, дозволяє прибрати з країни більше нелегалів, ніж було передбачено попереднім планом", - йдеться в повідомленні канцелярії прем'єр-міністра Біньямін Нетаньягу.

Уряд Ізраїлю вважає, що досягнута угода скасовує необхідність у примусовій депортації африканських мігрантів.

Нагадаємо, що на початку лютого 2018 року уряд Ізраїлю розпочав розсилати 20 тис. нелегальних мігрантів з країн Африки повідомлення про примусову висилку з країни.

Африканським мігрантам запропонували $3500 і квиток на літак в один кінець, щоб виїхати з Ізраїлю в одну з країн Африки. Інакше їм пригрозили в'язницею на невизначений термін.

Зверніть увагу