«З таким ставленням держави до людей». Репер Face заявив, що замислюється про еміграцію з Росії

15 червня 2021, 21:51

Російський репер Face (Іван Дрьомін) розповів про можливу еміграцію з Росії та своє ставлення до російської влади.

В інтерв'ю українському журналісту Дмитру Гордону виконавець заявив, що періодично замислюється про еміграцію, але "це відкрите питання", бо він любить Росію, однак багато чого його не влаштовує.

Відео дня

«Я не впевнений, що готовий... Не впевнений, що я став би це радити іншим людям. І не впевнений, що я сам готовий в такому державному устрої, з таким менталітетом народу давати нове життя цій державі. З таким ставленням держави до людей - як би я не впевнений», - сказав він.

За словами репера, в СНД «немає жодної досить розвиненої країни», а багато речей там гальмують розвиток - «коли ти начебто досить непогано розвинений інтелектуально... але все одно відчуваєш себе затиснутим, тому що знаєш, що твоє слово нічого не варте в країні». Він додав, що йому не дуже подобається клімат у Москві, де він живе зараз, тому що там мало сонця:

«Я думав, наприклад, про Мадрид. Іспанія дійсно видається привабливою в цьому плані. Насправді багато місць, де добре. Якби я переїжджав, то я б хотів таке місце, де можна мати подвійне громадянство. І все одно як би один хрін, це радше більше для дітей: для того, щоб їм не довелось брати участь у створенні цього гарного суспільства, а вже народитись у якомусь розвиненому суспільстві. Тому що у нас в СНД ще треба брати участь у створенні суспільства, і це справа складна. Можу сказати по собі».

На питання про те, що його не влаштовує в Росії, репер сказав, що там немає свободи слова, громадянських свобод, «тема з якимись постійними військовими махінаціями, військовими діями», а люди «не хочуть чогось змінювати, не вірять, що щось можна змінювати».

«Я розумію, що те, що сталося між нашими країнами, дуже некруто. І мене це дуже розчаровує. Мені дуже боляче, що через якісь політичні дії, ігрища якихось певних людей, я сюди заїжджаю не як до себе додому - як, я вважаю, ми маємо один до одного заїжджати - а так, як ніби я ворог народу. При тому, що я не прихильник нашої влади...», - також заявив Face.

Face брав участь у кількох опозиційних акціях протесту в Росії і критикував російську владу. У 2018 році він заявив в інтерв'ю: «Путін для мене зло. А я за все хороше». Про окупацію Криму Росією виконавець висловлювався так: «Крим наш? Не наш».

Показати ще новини
Радіо НВ
X