Independent: Дочка Манафорта підозрює його у причетності до вбивств на Майдані

15 березня 2017, 03:26
2886
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Independent: Дочка Манафорта підозрює його у причетності до вбивств на Майдані - фото

Дочка Манафорта підозрює його в причетності до розстрілу на Майдані

Дочка екс-радника Віктора Януковича Пола Манафорта підозрює, що її батько причетний до масових вбивств на Майдані, повідомляє Independent з посиланням на нібито листування дочок Манафорта, яке зламали і оприлюднили хакери

Повідомляється, що в минулому місяці хакери зламали листування дочок Манафорта – Андреа і Джесіки за період з жовтня 2012 по вересень 2016 року.

В одному з повідомлень Андреа Манафорт написала своїй сестрі: "Не обманюй себе, гроші, які є у нас – це "криваві" гроші".

Видання пише, що Андреа можливо говорить про ймовірну роль свого батька в розстріли активістів на Майдані в лютому 2014 року.

В іншому повідомленні Андреа написала сестрі: "Ти знаєш, чия стратегія повинна була спровокувати це, відправити цих людей і змусити їх вбити?".

Як сказала адвокат Євгенія Закревська, яка веде справу Небесної сотні, вона сподівається, що Манафорт "роз'яснить звинувачення".

Нагадаємо, політичний консультант Пол Манафорт співпрацював з партією Опозиційний блок і організував таємну операцію з лобіювання у Вашингтоні Партії регіонів під час правління Віктора Януковича.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською