У Сенаті США офіційно представили статті звинувачень проти Трампа

16 січня 2020, 19:55

Сім представників Палати представників США, призначені як обвинувачі на слуханнях в Сенаті, офіційно представили статті звинувачень на адресу президента Дональда Трампа.

Про це повідомляє NBC News.

Очільник групи обвинувачів, голова комітету з розвідки Палати представників Адам Шифф, зачитав статті імпічменту в залі засідань Сенату.

«Дональд Дж. Трамп зловжив президентською владою: використовуючи повноваження свого високого поста, президент Трамп домагався втручання іноземного уряду, України, в президентські вибори в США в 2020 році», - зачитав Шифф.

Відео дня

Переходячи до другої статті імпічменту, Шифф сказав, що Білий дім заборонив нинішнім і колишнім чиновникам Адміністрації президента співпрацювати з комітетами Палати представників, і в результаті чого дев'ять чиновників не з'явилися на допит, включаючи виконуючого обов'язки начальника апарату Білого дому Міка Малвані.

15 січня Палата представників США проголосувала за відправлення статей імпічменту в Сенат.

Палата представників підтримала імпічмент президента США Дональда Трампа. Проти голосували конгресмени-республіканці і кілька демократів.

Трамп звинувачується за двома статтями - в зловживанні президентською владою і в перешкоджанні розслідуванню Конгресу щодо імпічменту.

Лідер республіканської більшості у Верхній палаті Мітч Макконнелл вже натякнув, що Сенат виправдає Трампа.

Показати ще новини
Радіо NV
X