Путін помітно кульгав під час поїздки до Ірану — відео

20 липня 2022, 09:58

Російський диктатор Володимир Путін помітно кульгав під час своєї поїздки до Ірану.

У Мережі з'явилося відео, на якому він виходить із літака у Тегерані. При цьому диктатор накульгує. Особливо це помітно, коли Путін спускається з літака, зістрибуючи з останнього ступеня.

Відео дня

При цьому його права рука практично нерухома.

Чим викликані такі зміни у фізичному стані російського диктатора достеменно невідомо. Але вже кілька останніх місяців ЗМІ повідомляють про низку важких хвороб російського диктатора, зокрема, про те, що він має рак на пізній стадії.

Наприкінці квітня британський таблоїд The Sun опублікував статтю про те, що Путін хворий на рак і найближчим часом на нього чекає операція. А вже у травні видання New Lines Magazine отримало запис близького до Кремля олігарха, який каже, що Путін хворий на рак крові.

Колишній британський розвідник, офіцер МІ6 Крістофер Стіл заявляв, що Путін досить серйозно хворий, проте незрозуміло, чим саме.

Про те, що диктатор хворів на рак, заявляв і американський режисер Олівер Стоун, який раніше зняв пропагандистський фільм про Путіна.

На думку російського опозиціонера Іллі Пономарьова, не варто розраховувати, що Путін помре протягом року, хоча «є дуже багато різних ознак, що він насправді хворий на рак».

Лікар-невролог із 15-річним досвідом роботи Олександра Щебет оцінила для НВ наявність неврологічних розладів та стан здоров'я російського диктатора.

За її словами, якщо проаналізувати зовнішність Путіна, то можна помітити, що в нього постійно змінюється об'єм обличчя, то є набряк обличчя, то його немає.

17 червня секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі Радіо НВ прокоментував чутки про слабке здоров'я Путіна.

За його словами, це не просто чутки — Україна має підтверджену інформацію:

«Той, хто на троні, тимчасово має певні проблеми [зі здоров'ям], судячи з багатьох інформаційних потоків, за даними розвідок. І це не лише наша розвідка, а й розвідки інших країн. Ми маємо підтвердження».

Показати ще новини
X