Губернатор Кемеровської області Аман Тулєєв подав у відставку

1 квітня 2018, 08:15
1506
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Аман Тулєєв очолив Кемеровську область у 1997 році

Аман Тулєєв достроково покине пост губернатора Кемеровської області. Про це повідомляють у прес-службі адміністрації Кемеровської області.

Сьогодні вранці Тулєєв звернувся до президента РФ Володимира Путіна з заявою про відставку за власним бажанням у зв'язку з пожежею в ТЦ Зимова вишня, під час якої, за офіційними даними, загинуло 64 людини.

"Шановні кузбасівці, я зробив усе, що міг. Зустрівся з сім'ями загиблих, намагався вирішити питання з наданням допомоги. Ще раз приношу найглибші співчуття. Але треба ж жити, далі жити. Жити, щоб зберігати пам'ять про тих, кого ми втратили", – заявив Аман Тулєєв у відеозверненні.

Коли піде Путін

[/See_also]
"Вважаю для себе правильним, усвідомленим, єдино вірним рішенням, тому що з таким важким тягарем на посаді губернатора, ну не можна, морально не можна", – додав Тулєєв.


73-річний Аман Тулєєв очолив Кемеровську область у 1997 році. Його чотири рази переобирали головою регіону. Повноваження Тулєєва на губернаторському терміні спливали у 2020 році.

Нагадаємо, під час пожежі в торговому центрі Зимова вишня в Кемерові 25 березня, за офіційними даними, загинуло 64 людини, більшість з яких – діти. Через два дні сотні городян вийшли на мітинг, вимагаючи відставки губернатора Амана Тулєєва і президента Росії Володимира Путіна.

Тулєєв заявив, що незадоволені, які вийшли на площу – "взагалі не родичі загиблих, це ті, хто постійно бешкетує".

Пожежа в Кемерові: суд заарештував власницю ТРЦ Зимова вишня

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект