Група безпеки ООН потрапила під обстріл в сирійській Думі - ЗМІ

18 квітня 2018, 15:57
135
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Думу повинні увійти експерти Організації по забороні хімічної зброї

Група безпеки ООН потрапила під обстріл в сирійській Думі, пише Reuters з посиланням на джерела.

Відзначається, що такі дані надійшли від голови Організації по забороні хімічної зброї Ахмета Узюмджю під час наради в штаб-квартирі організації в Гаазі.

За його словами, представники ООН були змушені відійти. Цей інцидент затримав прибуття інспекторів організації в Думу.

Нагадаємо, експерти з хімічної зброї прибули до Сирії в минулі вихідні, щоб перевірити факт хімічної атаки в Думі, недалеко від столиці Дамаска.

Спостерігачі з ОЗХЗ увійшли в місто із запізненням, тому що Сирія і Росія в понеділок заблокували їм в'їзд через наслідки ракетних ударів США, Франції і Британії".

США і Велика Британія припускають, що сирійські або російські військові намагаються приховати факт застосування хімічної зброї або підтасувати докази.


7 квітня в результаті атаки із застосуванням хімічної зброї в місті Дума в Східній Гуті (передмістя Дамаска) загинули щонайменше 85 осіб.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, більш ніж у півтисячі жителів були зафіксовані симптоми отруєння в результаті хімічної атаки.

США різко засудили хімічну атаку і заявили, що Росія, враховуючи її незмінну підтримку режиму президента Сирії Башара Асада, повинна нести відповідальність за те, що сталося. Російські військові заперечують сам факт застосування хімічної зброї в Думі.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект