Лідер ХСС у Німеччині Зеєховер рішуче налаштований не поступатися канцлеру Меркель у міграційному питанні - ЗМІ

2 липня 2018, 02:10
590
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

partyrightsector / facebook

Глава ХСС ФРН Зеєховер наполягає на впровадженні прикордонного контролю в Німеччині через ситуацію з біженцями

Лідер Християнсько-соціального союзу (ХСС) в Німеччині Гoрст Зеегофер заявив, що залишить посаду очільника МВС і покине Християнсько-соціальну партію на тлі розбіжностей щодо міграційного питання з канцлером ФРН Ангелою Меркель, передає DW.

Про це, як повідомляють джерела видання Reuters в партії, Зеєгофер заявив на зустрічі з партійним керівництвом, що відбулася в неділю, 2 липня, де обговорювалося, чи слід погоджуватися з міграційними пропозиціями Меркель.

В Reuters також відзначили, що на майбутнє уряду Меркель цей крок може вплинути, оскільки партія канцлера Християнсько-демократичний союз (ХДС) покладається на свою сестринську партію ХСС в питанні збереження своєї влади за допомогою створеної три місяці тому коаліції в надії покласти край політичній кризі.

Глава ХСС не погоджується з позицією канцлера щодо біженців і наполягає на впровадженні прикордонного контролю в Німеччині для того, щоб мігранти, які попросили притулку в інших країнах ЄС, не змогли потрапити до Німеччини.

Раніше повідомлялося, що канцлер Німеччини Ангела Меркель уклала угоду з 14 країнами про прискорення процедури повернення мігрантів, які намагаються в'їхати до Німеччини.