Ходорковський заявив, що повернеться в Росію

1 коментувати
Ходорковський хоче домогтися зміни політичного режиму в РФ

Ходорковський хоче домогтися зміни політичного режиму в РФ

Російський політик і колишній акціонер ЮКОСа, який провів у в'язниці 11 років, Михайло Ходорковський заявив, що хоче повернутися в Росію та працювати над зміною політичного режиму в країні

"Я, безсумнівно, повернуся в Росію, але питання про те, яку посаду зайняти або не займати ніякого поста, мене зараз хвилює мало. Важливо, щоб була команда, політична команда, здатна надати підтримку необхідним реформам після зміни режиму", - заявив Ходорковський.

Ходорковський вважає, що політика західних країн щодо РФ повинна бути такою, яка б це сприяла зміні нинішньої політики Кремля.

В інтерв'ю Euronews він також зазначив, що Захід повинен дати зрозуміти, що проблеми Росії може вирішити лише російська влада та жителі РФ.

20 квітня Окружний суд Гааги скасував рішення про виплату Росією екс-акціонерам компанії ЮКОС компенсації в розмірі $50 млрд, повідомив представник РФ в суді. Колишні акціонери ЮКОСа мають намір подати апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо, в липні 2014 року Третейський суд в Гаазі задовольнив позов колишніх акціонерів НК ЮКОС і зобов'язав Росію виплатити їм $50 млрд в якості компенсації за експропріацію компанії.

У тому ж місяці Європейський суд з прав людини зобов'язав Росію виплатити компенсацію в 1,86 млрд євро, а також 300 тис. євро як відшкодування судових витрат.

У листопаді 2014 року Росія подала в Окружний суд Гааги три клопотання про скасування арбітражних рішень, винесених Гаазьким арбітражним судом за позовами колишніх акціонерів ЮКОСа.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: