Глава ПАРЄ порекомендував задіяним у корупції депутатам самостійно піти у відставку

22 квітня 2018, 22:07
345
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мікеле Ніколетті

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Мікеле Ніколетті порекомендував депутатам, імена яких згадані у звіті про системну корупцію в ПАРЄ, самостійно призупинити свої повноваження.

Про це він повідомив на терміновій конференції в Страсбурзі, передає Європейська правда.

Ніколетті підкреслив, що в Асамблеї в будь-якому разі буде розпочата юридична процедура. Всю інформацію з цього приводу передадуть у регламентний комітет, який розгляне санкції, які мають бути застосовані щодо конкретних осіб, залежно від їх ролі.

"Я закликаю тих, кого це стосується, самостійно заявити про призупинення своїх повноважень", - додав Ніколетті.

Голова зовнішньої слідчої групи, суддя Ніколас Братца, відмовився називати перелік діючих членів ПАРЄ, які згадані у звіті, але наголосив, що звинувачення проти них є суттєво відмінними.

"Є різна роль, хтось із них отримував плату, хтось не отримував. Єдине що є спільним – те, що вони діяли в інтересах Азербайджана", - пояснив суддя.

Нагадаємо, у неділю, 22 квітня, слідча група ПАРЄ підтвердила зовнішній вплив на документи та рішення Асамблеї, а також системні дії окремих депутатів всупереч етичним стандартам. Головні звинувачення стосуються підкупу з боку Азербайджану, але проблеми не обмежуються однією країною.