Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Директор ОЗХЗ озвучив умови для розслідування хіматаки у Думі

18 квітня, 18:45
179
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ахмет Узюмджю не знає, коли інспектори продовжать роботу в Думі

Генеральний директор Організації із заборони хімічної зброї Ахмет Узюмджю заявив, що на даний момент невідомо, коли команда ОЗХЗ зможе відвідати сирійське місто Дума під Дамаском для розслідування хімічної атаки.

За його словами, інспектори з хімічної зброї відвідають Думу при наявності гарантій безпеки і безперешкодного доступу до всіх об'єктів в місті, передає ABC News.

Голова ОЗХЗ наголосив, що сьогоднішній обстріл співробітників ООН в Думі "знову підтверджує вкрай нестабільну обстановку, в якій змушена працювати місія з встановлення фактів, і ризики безпеки, з якими стикаються наші співробітники".

Нагадаємо, що 18 квітня група безпеки ООН потрапила під обстріл в сирійській Думі. Цей інцидент затримав прибуття інспекторів ОЗХЗ в Думу.

Експерти з хімічної зброї прибули до Сирії в минулі вихідні, щоб перевірити факт хімічної атаки в Думі, недалеко від столиці Дамаска.

7 квітня в результаті атаки із застосуванням хімічної зброї в підконтрольному повстанцям місті Дума в Східній Гуті в передмісті Дамаска загинули щонайменше 70 осіб. Ще понад 500 людей постраждали.

У ніч на 14 квітня президент США Дональд Трамп віддав наказ збройним силам завдати точкових ударів по об'єктах, пов'язаних з хімічною зброєю в Сирії. До операції долучилися Франція та Велика Британія.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 03:40

article_img
Євросоюз відмовив Британії в повторних переговорах щодо Brexit

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися