Глава МЗС та віце-прем'єр Вірменії відправилися до Москви, щоб обговорити "союзницькі відносини" - ЗМІ

26 квітня 2018, 12:22
318
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Глава МЗС Вірменії прибув у РФ ввечері 25 квітня

На тлі антиурядових протестів, що відновилися у Вірменії, міністр закордонних справ країни Едвард Налбандян відправився на переговори в Москву, передає з посиланням на джерела у дипломатичних колах Інтерфакс.

"Глава МЗС Вірменії прибув до Москви напередодні ввечері. На сьогодні заплановано низку його зустрічей з російськими офіційними особами", - йдеться у повідомленні.

За даними джерел, головною темою переговорів будуть питання, пов'язані з внутрішньополітичною кризою у Вірменії і російсько-вірменськими союзницькими відносинами.

При цьому зазначається, що крім Налбандяна на переговори з російською владою відправився також в. о. першого віце-прем'єра Армен Геворкян.

Також повідомляється, що 25 квітня відбулася телефонна розмова між главою Кремля Володимиром Путіним і президентом Вірменії Арменом Саркісяном.

Нагадаємо, 23 квітня, після 11 днів акцій протесту, глава уряду і колишній президент Вірменії Серж Саргсян, який правив країною з 2008 року, оголосив про свою відставку.

Тимчасово виконуючим обов'язки прем'єра було призначено його близького соратника по правлячій Республіканській партії Карена Карапетяна.

Після цього жителі Вірменії знову вийшли на мітинги  у зв'язку з тим, що, незважаючи на відставку прем'єра Сержа Саргсяна, правляча Республіканська партія намагається "зберегти владу".