Harley-Davidson вирішила частково перенести виробництво в Європу через політику Трампа

26 червня 2018, 05:24
654
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія розкритикувала мита на імпорт алюмінію та сталі

Компанія Harley-Davidson повідомила про те, що частина виробництва буде перенесена зі США в Європу.

Такий крок був прийнятий після рішення президента Дональда Трампа запровадити мита на сталь і алюміній, передає Reuters.

"Harley-Davidson вважає, що величезне зростання вартості, якщо він перейде на дилерів і роздрібних клієнтів, надасть довгостроковий негативний вплив на бізнес компанії у регіонах", - заявили в компанії.

Harley-Davidson також сподівається, що рішення про перенесення частини виробництва дозволить збільшити продажі за кордоном.

Дональд Трамп розкритикував рішення компанії, назвавши його "підняттям білого прапора".

"Здивований, що Harley-Davidson стали першою з усіх компаній, хто підняв білий прапор. Я наполегливо боровся за них, а в підсумку вони не будуть платити мита при продажу в ЄС, який завдав нам великої шкоди в торгівлі, на $151 млрд. Мита - лише виправдання для Harley. Наберіться терпіння!" - заявив Трамп.

Раніше повідомлялося, що Трамп запровадив мито на імпорт сталі (25%) та алюмінію (10%). Мито введено для продукції всіх країн, за винятком Канади та Мексики. Для цих країн передбачено виняток терміном на 30 днів із опцією пролонгації. Пізніше президент заявив, що вирішив почекати протягом 15 днів міжнародної реакції і лише потім запровадить мито. Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що від рішення Трампа про запровадження мита на імпорт сталі та алюмінію програють усі сторони.