Хакери з Росії намагалися зламати поштові скриньки понад 200 журналістів з усього світу

22 грудня 2017, 18:09
Хакерське угруповання Fancy Bear, відоме своєю співпрацею з Росією, намагалося зламати поштові акаунти і акаунти в соціальних мережах щонайменше 200 журналістів, медійних осіб і блогерів, повідомляє Associated Press з посиланням на дані компанії Secureworks

За даними агентства, хакери спробували зламати акаунти близько 50 журналістів з The New York Times. Ще 50 жертв кіберзлочинців працювали в Москві як іноземні кореспонденти або незалежні журналісти. Інші були відомими медіа-фігурами в Україні, Молдові, країнах Балтії чи Вашингтоні.

Відео дня

Хакери, зокрема, намагалися атакувати акаунти журналіста російського телеканалу Дождь Павла Лобкова, російської та американської журналістки Марії Гессен і очільниці Hromadske Наталії Гуменюк. В Україні вони переслідували щонайменше 30 медіа-персон, в тому числі журналістів Kyiv Post та інших, які висвітлювали події в зоні АТО.

Раніше НВ повідомляло, що хакерська група з Росії Fancy Bear намагалася зламати електронні поштові скриньки українських політиків, російських опозиціонерів та інших осіб, що входять в інтереси Кремля.

Показати ще новини
X