Гуайдо заявив, що підписав перший указ від імені президента Венесуели

22 лютого, 04:46
4026
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Гуайдо заявив, що підписав перший указ від імені президента Венесуели - фото

ЕРА

Гуайдо опублікував документ

Лідер опозиції Венесуели Хуан Гуайдо заявив, що підписав від імені президента документ із порядковим номером 001, в якому наголошується на необхідності поставок гуманітарної допомоги в країну.

У документі зазначено, що кордони Венесуели залишаються відкритими. Також Гуайдо закликає військових не перешкоджати доставці гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, президент Венесуели Ніколас Мадуро наказав закрити кордон із Бразилією через наміри лідерів опозиції ввезти іноземну гуманітарну допомогу.

Венесуела вже закрила повітряний і морський кордони з островами Аруба, Бонайре і Кюрасао та заборонила комерційним суднам залишати порти.

Рішення було прийнято після того, як на острові Кюрасао влаштували третій після Кукути (Колумбія) і Рорайми (Бразилія) центр з прийому гуманітарної допомоги з ЄС, яку потім планується поставити до Венесуели.

Раніше тимчасовий президент Венесуели і лідер опозиції Хуан Гуайдо зажадав до 23 лютого пропустити на територію Венесуели вантажі медикаментів і продуктів харчування з США. Мадуро вважає, що венесуельці не потребують гумдопомоги, а вантажі з США призначені для того, щоб скинути його.

23 січня лідер опозиції Хуан Гуайдо оголосив себе виконуючим обов'язки президента Венесуели. У той же день його визнали США, за ними послідували інші демократичні країни. Росія ж підтримала уряд Ніколаса Мадуро.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською