Грібаускайте запропонувала тимчасово закрити Європу від мігрантів

0 коментувати
Європа не визнає иссякающие можливості абсорбування мігрантів, каже Грібаускайте

Європа не визнає иссякающие можливості абсорбування мігрантів, каже Грібаускайте

Європа повинна бути тимчасово закрита для мігрантів, заявила президент Литви Даля Грібаускайте

"Про це треба відкрито говорити і не боятися сказати, що Європа повинна бути закрита хоча б тимчасово, особливо для економічних мігрантів. Ми не можемо виконувати свої міжнародні зобов'язання, не забезпечивши біженцям гідного прийому згідно з Женевською конвенцією. Краще і дешевше це робити поблизу зон конфлікту", - цитує Грібаускайте Delfi.

При цьому президент Литви висловила переконання, що Європа зовсім не здатна визнати свої можливості абсорбування та інтегрування, що вже вичерпалися.

"Тому, що всі країни вголос про це не говорять, але розуміють, що можливості інтеграції мігрантів в таких масштабах і в таких великих кількостях практично вичерпалися", - вважає Грібаускайте.

Крім того, вона розкритикувала нездатність ЄС прийняти важливі й довгострокові рішення у зв'язку з кризою біженців. "Коли бачиш таку поспішність і відчай по обидві сторони, виникає питання, чи справді ми йдемо у правильному напрямку....Тиск з боку окремих країн на інші країни з метою поспішного прийняття різних рішень змушує нас зустрічатися кожні десять днів і постійно приймати лише часткові тимчасові рішення, засідаючи всю ніч. Такий метод роботи не є результативним", - сказала Грібаускайте.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: