Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

За 2016 рік Google вивела до офшорів майже 16 мільярдів євро - Bloomberg

4 січня, 06:27
379
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Корпорація використовує для відходу від оподаткування дві схеми під неформальною назвою "подвійний ірландський і нідерландський сендвіч"

Американська корпорація Google в 2016 році перевела 15,9 мільярда євро (19,2 мільярда доларів) на рахунок офшорної фірми, зареєстрованої на Бермудських островах, щоб за допомогою легальної схеми ухилитися від сплати багатомільярдних податків, повідомляє Bloomberg.

Як наголошується, про це свідчать документи, передані компанією в нідерландську торговельну палату.

Щоб звільнити від оподаткування більшу частину свого міжнародного прибутку Google використовує дві схеми, які отримали неформальну назву "подвійний ірландський і нідерландський сендвіч" - корпорація через ірландську "дочку" переводить доходи на рахунок фірми в Нідерландах, а звідти кошти надходять в офшорну компанію на Бермудах, що належить інший зареєстрованій в Ірландії компанії.

За даними Bloomberg, обсяг виведених таким чином коштів у 2016 році виявився на сім відсотків вищим, ніж роком раніше.

"Ми платимо всі податки і дотримуємося податкового законодавства в кожній країні, в якій ми працюємо у всьому світі. Ми, як і раніше, прихильні справі сприяння розвитку онлайн-екосистеми", - йдеться в заяві представника Google.

Нагадаємо, репортери, що входять до Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань, розкрили нові схеми ухилення від сплати податків високопосадових політиків, вивчивши близько 13,4 мільйона секретних документів. Результати розслідування, що отримало назву "Райські документи", були опубліковані 5 листопада.

У цих документах згадуються імена понад 120 політиків з майже 50 країн світу, а також підприємства, спортсмени, бізнесмени та інші високопосадовці.

Читайте також:

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 03:40

article_img
Євросоюз відмовив Британії в повторних переговорах щодо Brexit

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися