Глава Пентагону прокоментував інцидент зі зближенням літаків США і Росії в Сирії

16 грудня 2017, 09:12
49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Меттіс заявив, що розбереться з інцидентом зі зближенням російських і американських літаків в Сирії

Глава Пентагону Джеймс Меттіс заявив, що перевірить, чи був здійснений "небезпечний політ" російських винищувачів Су-25 випадково, чи навмисно

За його словами, між Росією і США встановлено контакт по телефону для координації польотів військової авіації в небі над Сирією, повідомляє The Washington Post.

Меттіс додав, що не очікує як "бездоганності" в польотах, так і "небезпечних маневрів".

Раніше американські ЗМІ повідомляли, що два винищувачі F-22 ВПС США відкрили попереджувальний вогонь по двох російських реактивних літаках Су-25 після того, як вони увійшли в зону деокупації на сході Сирії, підконтрольну американським військовим.

У свою чергу за версією Міноборони РФ, російські штурмовики супроводжували гуманітарну автоколону в районі міста Меядін, коли до них зі східного берега Євфрату наблизився американський F-22 і почав створювати перешкоди.

"Відстрілюючи теплові пастки, F-22 створював перешкоди парі російських Су-25. Російський винищувач Су-35, який виконував на висоті 10 000 м задачі повітряного прикриття, стрімко підійшов до F-22 з задньої півсфери, після чого американський винищувач покинув район", - відзначили у відомстві.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект