Глава Мінфіну США: Під нові американські санкції потрапить будь-який банк, який веде справи з КНДР

22 вересня 2017, 08:16
217
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Глава Мінфіну США: Під нові американські санкції потрапить будь-який банк, який веде справи з КНДР  - фото

Стівен Мнучін розповів, кого торкнуться нові санкції США

Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що нові санкції, які Вашингтон ввів щодо КНДР, стосуватимуться будь-яких банків, що ведуть справи з Пхеньяном

За його словами, нові санкції США спрямовані на припинення економічної діяльності КНДР, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Цей новий виконавчий акт дає Мінфіну США право вводити санкції, зокрема припиняти обслуговування американських кореспондентських рахунків для будь-якого банку, про який відомо, що він проводить або допомагає проводити значні трансакції, намагаючись вести справи з КНДР", - сказав Мнучін.

Він також зазначив, що "жоден банк в будь-якій країні світу не повинен використовуватися для підтримки руйнівної поведінки Кім Чен Ина".

"Занадто довго Північна Корея ухилялася від санкцій, використовуючи міжнародну фінансову систему для того, щоб забезпечувати фінансування створення зброї масового знищення і розвитку програми балістичних ракет", - додав Мнучін.

При цьому він звернувся "із закликом до всіх країн світу підтримати США і розірвати всю торгівлю і фінансові зв'язки з Північною Кореєю".

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп підписав указ про введення нових санкцій відносно ряду приватних осіб і компаній, які торгують з Північною Кореєю.

Варто також відзначити, що під час виступу на Генасамблеї ООН Трамп заявив, що в разі необхідності, Північна Корея буде "повністю знищена".

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал