Глава ХДС не виключила закриття кордонів Німеччини у разі нової міграційної кризи

13 лютого, 16:38
136
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Глава ХДС не виключила закриття кордонів Німеччини у разі нової міграційної кризи - фото

EPA

Аннегрет Крамп-Карренбауер

Глава Християнсько-демократичного союзу Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер не виключила закриття кордонів у разі нової міграційної кризи.

Як пише The Times, у 2015 році канцлер Ангела Меркель фактично відкрила кордони Німеччини на хвилі міграційного кризи в ЄС.

Це призвело до значного збільшення кількості мігрантів з країн Близького Сходу і Африки, що вдарило по рейтингу партії Меркель, особливо на сході Німеччини.

Зазначимо, що під час кризи 2015 року Німеччина прийняла найбільшу кількість нелегальних мігрантів, кількість прохань про статус біженця досягло понад 476 тис. Більшість з них потрапляють на територію Німеччини через баварські землі, які є своєрідними воротами для нелегалів із Середземномор'я до північної Європи.

Загалом у 2015 році в Євросоюз прибуло від 1 до 1,8 мільйона біженців та нелегалів, у 2014 році їх було зареєстровано близько 280 тис.

2 липня 2018 року канцлер Німеччини Ангела Меркель і міністр внутрішніх справ Горст Зеегофер дійшли згоди щодо міграційного питання, попередивши розпад правлячої коаліції.

Як зазначив голова МВС, під час переговорів сторони "досягли угоди про те, як в майбутньому запобігти нелегальній міграції на кордоні Німеччини та Австрії".

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською