Газпром почав будівництво газопроводу в обхід України

8 травня 2017, 10:12
У неділю, 7 травня, російський Газпром почав будівництво в Чорному морі газопроводу Турецький потік, повідомила прес-служба корпорації

Зазначається, що робота стартувала біля російського узбережжя.

"Сьогодні ми приступили до практичного етапу реалізації проекту Турецький потік - морського укладання газопроводу. Проект реалізується строго за планом і до кінця 2019 року наші турецькі і європейські споживачі отримають новий надійний маршрут для імпорту російського газу", - сказав глава Газпрому Олексій Міллер.

Відео дня

У повідомленні зазначається, що укладання веде судно Audacia компанії Allseas - підрядника будівництва обох ниток морської ділянки газопроводу.

Судно також буде використовуватися для протягування труб з берега через мікротунелі. Будівництво газопроводу Турецький потік у глибоководній частині Чорного моря буде вести трубоукладальне судно Pioneering Spirit.

Нагадаємо, на початку грудня 2016 року Газпром підписав контракт на будівництво першої нитки морської ділянки газопроводу Турецький потік в обхід України по дну Чорного моря.

2 грудня парламент Туреччини ухвалив закон про ратифікацію угоди з Росією щодо проекту будівництва газопроводу Турецький потік.

Показати ще новини
Радіо NV
X