Ганьбить парламент: В комітет з етики Держдуми РФ надійшла скарга на Поклонську

19 квітня 2017, 14:55
Російський режисер Олексій Учитель та творці фільму Матильда звернулися в комітет Держдуми РФ з етики зі скаргою на Наталю Поклонську, яку в Росії вважають депутатом

Про це з посиланням на відповідний документ передає РБК.

У зверненні йдеться, що в діях Поклонської може бути "порушення правил депутатської етики", що виражається в необґрунтованих звинуваченнях на адресу Учителя, а також використання завідомо неправдивої інформації та закликів до незаконних дій щодо авторів і творців повнометражного художнього фільму під робочою назвою Матильда".

Відео дня

Крім того, вона передала авторський твір групі приватних осіб для "можливої експертизи", що, як уточнюють автори скарги, означає його оприлюднення.

"Оскільки такого дозволу від автора сценарію отримано не було, є всі підстави говорити про те, що Поклонська явно вийшла за межі своїх повноважень і порушила авторські права", - йдеться у зверненні.

За словами адвоката режисера Костянтина Добриніна, все, що вона робить "нагадує несмішний, дурний, але надмірно тривалий жарт", висловивши надію, що її навчать "нормам пристойності".

"Поклонська, безумовно, ганьбить російський парламент та принижує авторитет державної влади. Їй пора зайнятися своїми прямими обов'язками або підшукати собі іншу роботу", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Поклонська поскаржилася генпрокурору РФ на фільм Матильда режисера Олексія Учителя, який сама навіть не бачила.

У свою чергу творець картини назвав це звернення "маразмом".

"Фільм ніхто не бачив. Те, що вони звертаються, це неможливо, тому що ніхто не бачив ні одного кадру, фільм ще робиться, він в роботі", - пояснив режисер.

Показати ще новини
Радіо NV
X