ФСБ РФ була клієнтом російського юриста, яка провела зустріч з Трампом-молодшим - Reuters

21 липня 2017, 18:52
450
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
ФСБ РФ була клієнтом російського юриста, яка провела зустріч з Трампом-молодшим - Reuters  - фото

Ілюстративне фото 

ФСБ Росії була клієнтом російського юриста Наталії Весельницької, яка провела зустріч з Дональдом Трампом-молодшим в листопаді 2016 року, повідомляє Reuters

Зокрема, документи, наявні в розпорядженні журналістів, показують, що Весельницька успішно представляла інтереси ФСБ у справі щодо володіння нерухомим майном на північному заході Москви в період з 2005 по 2013 рік.

Йдеться про будівлю заснованої ФСБ "військової частини 55002", звідки спецслужба хотіла виселити низку приватних компаній, які займали там площі.

За даними журналістів, зараз будівлю займає компанія Електронінторг, яка входить до складу державної корпорації Ростех. Головою цієї корпорації є колишній співробітник КДБ СРСР Сергій Чемезов.

Reuters пише, що немає жодного підтвердження того, що Весельницька є агентом російських спецслужб.

"Але той факт, що вона представляла ФСБ в судовій справі, може викликати питання у деяких політиків в США", - йдеться в матеріалі.

ФСБ і Весельницька відмовилися відповідати на запит журналістів щодо їх можливої співпраці.

У листопаді 2016 роки син президента США, Дональд Трамп-молодший провів зустріч з російським адвокатом Наталією Весельницькою, яка, за даними преси, пов'язана з Кремлем. Зокрема, перед зустріччю Трампу-молодшому обіцяли компромат на кандидата від Демократичної партії Гілларі Клінтон.

14 липня американський телеканал NBC повідомив, що на зустрічі Трампа-молодшого і російського адвоката Весельницької був присутній колишній радянський розвідник.

У матеріалі не називалося його ім'я, проте вказувалося, що у нього є зв'язки з нинішньою владою Росії і спецслужбами. У бесіді з NBC Весельницька визнала, що її супроводжували, але відмовилася назвати ім'я супутника.

Пізніше виявилось, що цією людиною був Рінат Ахметшин - російський лобіст, який представляє інтереси російських бізнесменів у Вашингтоні.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською