Фондовий ринок Китаю пережив новий обвал

5 коментувати
У плюсі сьогодні опинилися папери деяких нафтових корпорацій

У плюсі сьогодні опинилися папери деяких нафтових корпорацій

У вівторок, 18 серпня, торги на фондових біржах материкового Китаю завершилися потужним падінням котирувань більшості цінних паперів

Індекс шанхайської фондової біржі Shanghai Composite впав на 245,51 пункту (6,15%) до позначки 3748,16. У той же час індекс Shenzhen Component обвалився на 890,04 пункту (6,56%) до значення 12683,86.

Фінансові аналітики вважають, що падіння ринку пов'язано з побоюваннями інвесторів, що подальші дії уряду у сфері макроекономічного регулювання можуть призвести до зниження уваги до фондового ринку.

"Відсутність у гравців впевненості в тому, що уряд продовжить приділяти достатню увагу стабільності фінансового ринку призвело до потужної корекції в ряді ключових секторів", - вважає аналітик Гоюань чжэнцюань Чжао Лунвэй.

В результаті сьгоднішнього обвалу котирувань були зупинені торги акціями майже 1 тис. компаній, ціна яких протягом дня знизилася більш ніж на 10%.

Відзначимо, що в числі головних аутсайдерів опинилися папери держкомпаній, які працюють у сфері гідро- і атомної енергетики і металургії, що активно зростали в попередні дні. За підсумками дня в плюсі опинилися папери деяких нафтових корпорацій.

Нагадаємо, червневий обвал на фондових біржах Китаю, що змусив сотні місцевих компаній зупинити котирування своїх цінних паперів, виявився найбільшим за останні двадцять років.

9 липня, після майже місячного падіння, фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) почали зростати завдяки заходам влади Китаю з відновлення довіри до ринку акцій.

Однак уже 27 липня китайський фондовий ринок акцій пережив чергове зниження.

Індія отримала незапланований приплив інвестицій після найбільшого за довгі роки обвалу китайського фондового ринку.

30 липня азіатські фондові ринки почали знижуватися через погані квартальні звіти компаній і побоювання за стабільність китайського ринку. Зниження не торкнулося тільки японського ринку.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: