Фонд Навального підтвердив зміну прізвища колишньою дружиною Путіна

3 коментувати
Згідно з розслідуванням, екс-дружина президента РФ тепер носить українське прізвище

Згідно з розслідуванням, екс-дружина президента РФ тепер носить українське прізвище

У Фонді боротьби з корупцією підтвердили поширену раніше виданням Sobesednik інформацію про те, що колишня дружина голови Кремля Володимира Путіна змінила прізвище екс-чоловіка

"Ми все перевірили, верифікували, перезамовили всі довідки і все підтверджуємо", - повідомив на сайті ФБК Георгій Албуров.

Як говорилося в розслідуванні видання, в січні 1995 року сім'я Путіних стала володаркою квартири на Василівському острові. Однак три роки потому, після їх переїзду в Москву, права на нерухомість були переоформлені на Катерину Шкребнєву, тещу Володимира Путіна.

"Наступна зміна власників сталася вже в липні 2015-го. З права на спадщину (ймовірно, Катерина Шкребнєва, на жаль, померла) квартира перейшла до сестри Людмили Путіної Ольги Цомаєвої, а від неї за договором купівлі-продажу - до Людмили Олександрівни... ні, не Путіної - Очеретної. Однак у виписці з Росреестра місце і дата народження Очеретної збігаються з даними Людмили Олександрівни Путіної. Може, і збіг (точніше, відразу кілька збігів), але ймовірність того, що Очеретна - це не Путіна, настільки мізерна, що її навряд чи варто розглядати всерйоз", - йдеться в матеріалі.

Як з'ясувалося, новий паспорт (серія: 45**, №8888**) на прізвище Очеретна жінка отримала 2 лютого минулого року безпосередньо в Управлінні Федеральної міграційної служби по місту Москві, а не в традиційному для таких випадків територіальному органі ФМС, що зайвий раз підкреслює її особливий статус.

При цьому наголошується, що прізвище Очеретний носить голова правління Центру розвитку міжособистісних комунікацій, який опікується екс-дружиною Путіна.

"Ось тільки Артуру Очеретному немає ще й 38, в той час як Людмила Очеретна на 20 років його старше. Цілком можливо, зміна прізвища була продиктована зовсім безневинними міркуваннями, проте на письмовий запит - чи пов'язують його самого (або когось із членів його сім'ї) з колишньою дружиною президента якісь особисті стосунки - Артур Очеретний відповідати, щоб відкинути домисли, з якоїсь причини не став. Так само як і не став спростовувати цю інформацію", - розповіло видання.

Нагадаємо, про своє розлучення Путін оголосив у червні 2013 року.Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: