Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ФБР розсекретило частину даних про розслідування смерті екс-глави Газпром-медіа Лесіна

27 січня, 09:56
2754
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Оприлюднені матеріали ще раз виключили версію про вбивство Лесіна

ФБР частково оприлюднило дані розслідування про смерть колишнього міністра друку РФ і екс-глави Газпром-медіа Михайла Лесіна.

Як повідомляє Радіо Свобода, 26 січня правоохоронні органи оприлюднили 56 сторінок, які вказують на те, що смерть Лесіна була нещасним випадком.

Відзначається, що документ містить істотно відредаговані копії медичного та токсикологічного аналізу тіла Лесіна, а також матеріали судмедекспертизи записів з камер спостереження готелю, де він проживав.

Слідчі ФБР переглянули десятки годин записів з камер відеоспостереження і прийшли до висновків, що смерть Лесіна була ненасильницького характеру.

Нагадаємо, що 5 листопада 2015 року в чотиризірковому готелі Dupont в Вашингтоні   був знайдений мертвим Михайло Лесін.

Спочатку повідомлялося, що смерть наступила в результаті серцевого нападу. Однак судмедекспертиза встановила, що Лесін помер в результаті травми від удару тупим предметом по голові.

Згідно з висновком прокуратури США, яка вела розслідування справи Лесіна,   смерть наступила в результаті поранення, які він отримав в готельному номері, перебуваючи один. Прокуратура США визнала загибель нещасним випадком.

Пізніше в ЗМІ з'явилися повідомлення, що Лесіна забили до смерті.


Михайло Лесін очолював Газпром-медіа холдинг, до складу якого входять телекомпанії НТВ, ТНТ, супутникова телекомпанія НТВ-Плюс, радіостанції Ехо Москви, Сіті-FM, Relax-FM і видавництво Сім днів, з 1 жовтня 2013 по 12 січня 2015 року. Під його керівництвом холдинг придбав основні активи компанії Профмедіа, в тому числі телеканали ТВ3 і 2х2, а також кінокомпанію Централ Партнершип.

У 1999-2004 роках Лесін був міністром друку РФ. До цього обіймав посади заступника голови ВГТРК і керівника управління президента РФ зі зв'язків з громадськістю.