Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ФБР почало розслідування відносно Фонду Клінтон - The Hill

5 січня, 13:15
220
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Гілларі Клінтон

Міністерство юстиції США почало нове розслідування щодо благодійного Фонду Клінтон з огляду на можливі фінансові порушення під час перебування Гілларі Клінтон на посаді держсекретаря, повідомляє The Hill.

Джерела видання повідомили, що ФБР цікавиться, чи не обіцяла Гілларі Клінтон зацікавленим особам політичні преференції в обмін на фінансову підтримку фонду. Слідчі також перевірять податкові декларації Клінтон.

Офіційних коментарів політика щодо даних ЗМІ про нове розслідування ФБР немає.

Однак раніше у Фонді заявили журналістам, що вони ніколи не "торгували політичними преференціями" заради фінансової вигоди.

Раніше президент США Дональд Трамп закликав Конгрес звернути пильну увагу на уранову угоду з Москвою і звинувачував Клінтон, яка в той час займала пост держсекретаря, в тому, що вона віддала Росії 20% американського урану.

Йдеться про угоду щодо переходу канадської уранодобувної компанії Uranium One під контроль російської держкорпорації Росатом, яка була схвалена адміністрацією президента Барака Обами.

Наприкінці жовтня 2017 року Комітет з розвідки і наглядовий комітет Палати представників США почали відповідне розслідування.