ФБР отримало друге досьє про можливе втручання Росії в американські вибори - ЗМІ

30 січня 2018, 18:43
252
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп

До матеріалів розслідування Федерального бюро розслідувань США про можливе втручання Росії в президентські вибори в 2016 році в США включили другу доповідь, в якій підтверджуються заяви з досьє колишнього британського шпигуна Крістофера Стіла, повідомляє The Guardian.

Друга доповідь була написана Коді Ширером, політичним активістом і колишнім журналістом, який був близький до Білого дому часів президентства Білла Клінтона в 1990-х роках.

За даними видання, у ФБР оцінюють деталі в "досьє Ширера". За словами одного зі співрозмовників, знайомих з ходом розслідування, в ФБР серйозно поставилися до цього документа.

The Guardian відзначає, що це підвищує ймовірність того, що досьє Стіла, яке було розкритиковано прихильниками президента США Дональда Трампа, можливо, частково було підтверджено розслідуванням Ширера.

Нагадаємо, що в 2017 році канал CNN повідомив, що керівництво американських спецслужб передало президенту США Дональду Трампу доповідь, згідно з якою російські спецслужби зібрали на нього компромат.

За даними ЗМІ, автором доповіді про нібито наявність в РФ компромату на Трампа є колишній співробітник спецслужб Великої Британії Крістофер Стіл. Він провів кілька років під дипломатичним прикриттям, працюючи на MI6, в Росії і Парижі, а також в міністерстві закордонних справ і у справах Співдружності в Лондоні.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
Сьогодні, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект