ФБК розповів про паризьку квартиру власника LifeNews вартістю 2 млн євро - відео

15 травня 2018, 15:43
170
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сам Габрелянов запевняв, що нерухомістю за кордоном нібито не володіє

Фото : ФБК

Фонд боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального опублікував розслідування про елітну квартиру власника пропагандистського ресурсу LifeNews Арама Габрелянова, яку він купив у Парижі за 2 млн євро.

Як повідомляється, апартаменти на бульварі Моріс Бар площею 149 м2 було придбано ще у 2009 році і спочатку їх оформили на офшор ZORANSON, спеціально створений для цієї мети.

"У французьких документах відміток про іпотеку і позики немає - з чого випливає, що уже тоді у Арама Габрелянова і його 19-річного сина була пара вільних мільйонів євро на офшорних рахунках", - зазначив Навальний.

"Деофшоризувалися" Габрелянови у 2017 році, переписавши квартиру вже безпосередньо на себе.

"У квартирі є велика вітальня, кабінет, дві спальні. Разом з квартирою є паркувальне місце у підземному гаражі. Будинок, в якому розташовано апартаменти, знаходиться у районі Нейї-сюр-Сен - це формально передмістя Парижа, але насправді дуже близько до центру", - йдеться у матеріалі ФБК.

При цьому сам власник LifeNews неодноразово заявляв, що ніякою нерухомістю за кордоном не володіє.

"Головний путінський прихвостень, вірний і послужливий холуй, для якого Путін - великий цар і рятівник. Європу - зневажає. Там вороги, зрадники, продажні політики. Думає і каже одне, і, здається, навіть вірить щиро, а гроші в офшорах на Кіпрі, квартира у Франції, а син в Америці. Реально, смішно вже", - додав Навальний.

Нагадаємо, раніше Навальний розповів про паризьку квартиру колишньої дружини Пєскова вартістю понад $2 млн.