Facebook відхилив запрошення дати свідчення у Палаті представників США

26 квітня 2018, 05:07

Соціальна мережа Facebook відхилила запрошення дати свідчення на слуханні в четвер Палати представників Конгресу США щодо витоку персональних даних, передає Reuters.

Як зазначається, компанія заявила, що, незважаючи на те, що вона не з'явиться на слухання, вона "очікує тривалого діалогу з членами комітету щодо твердої прихильності Facebook бути платформою для всіх ідей і думок".

Відео дня

Alphabet Inc і Twitter Inc також були запрошені для дачі показань на слуханнях у Судовому комітеті Палати представників, але не сказали, чи з'являться вони на слуханнях.

Агентство повідомляє, що на слуханні також будуть присутні дві афроамериканських сестри, Ліннетт Хардауей і Рошель Річардсон, широко відомі як Алмаз і шовк, які є прихильниками президента США Дональда Трампа і його президентської кампанії.

Сестри заявили на початку цього місяця, що Facebook відправив їм електронного листа, в якому йдеться про те, що після огляду їхній контент "було визначено як небезпечний для суспільства".

Нагадаємо, навколо соціальної мережі Facebook спалахнув грандіозний в історії скандал. Дані 50 млн користувачів соцмережі були передані третій стороні - компанії Cambridge Analytica, яка допомагала в президентській кампанії Дональда Трампа.

На тлі скандалу капіталізація Facebook скоротилася на 58 мільярдів доларів.

Пізніше з'явилася інформація, що Facebook нібито таємно збирає дані власників Android-пристроїв про їхні дзвінки і SMS-листування.

Представники Facebook підтвердили, що дійсно збирають цю інформацію, але тільки від тих користувачів, які дали дозвіл.

Показати ще новини
Радіо NV
X