Ердоган похвалився схожістю з Путіним: Ми найдосвідченіші у світі

23 червня 2018, 09:15
356
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ердоган 24 червня спробує стати президентом Туреччини з максимальним повноваженнями

Президент Туреччини Реджеп Ердоган в останні дні перед виборами президента в країні порівняв себе з лідером Росії Володимиром Путіним. Про це повідомляє телеканал TRT.

"Є два найбільш досвідчених політичних лідери - це Путін і я. Оскільки ми обіймали посади президентів і прем'єр-міністрів, ми з Путіним безперервно перебуваємо при владі вже 15-16 років поспіль", - сказав турецький лідер 22 червня під час спілкування з журналістами.

Ердоган зазначив, що Туреччина знайшла взаєморозуміння з Росією щодо сирійського питання, а особисто у нього склалися "особливі відносини з паном Путіним".

Президент Туреччини також зробив схожу заяву під час передвиборного виступу в Стамбулі, повідомляє газета Aksam.

"Кого з інших кандидатів [на виборах президента в Туреччині] визнає світ? Зі скількома зі світових лідерів вони зустрічалися? Я в числі політиків, які найдовше присутні в Генеральній Асамблеї ООН. Так, найдовше - я і Путін", - підкреслив Ердоган.

24 червня в Туреччині пройдуть дострокові президентські і парламентські вибори. Ердоган буде балотуватися на другий термін.

Після майже столітньої історії Туреччини як парламентської республіки всю повноту влади отримає майбутній переможець президентських перегонів - в країні набудуть чинності конституційні зміни, схвалені на референдумі в квітні 2017 року.

Турецька "вовчиця". Головним конкурентом Ердогана на виборах стала жінка