Ердоган: ЄС - це християнський союз, тому туди не приймають Туреччину

2 квітня 2017, 19:07
865
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Реджеп Тайіп Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що ЄС - це християнський союз, тому туди не приймають Туреччину, повідомляє Анадолу

"Знаєте, чому Туреччину не беруть в ЄС вже 54 роки? Причина гранично ясна: ЄС - це християнський союз. 16 квітня одночасно стане днем, коли буде дано відповідь на позицію ЄС", - сказав Ердоган на мітингу в Анкарі.

Крім того, Ердоган заявив, що терористи не зможуть завдати шкоди Туреччини, відзначивши, що запланований на 16 квітня референдум "дасть урок лідерам західних країн".

"Спільники PKK рука об руку з представниками лівих терористичних організацій вільно розгулюють по вулицях Європи під захистом поліції. Ніякого збитку Туреччині подібні акції не завдадуть. 80-мільйонне населення Туреччини 16 квітня скаже своє слово і дасть урок лідерам західних країн", - додав Ердоган.

Також він зазначив, що завдяки змінам до Конституції країни розвиток Туреччини посилиться.

"Економічне зростання в Туреччині в 2016 році склало 2,9%, тоді як ціла низка країн Заходу не може вийти із смуги економічної кризи", - сказав Ердоган.

Раніше повідомлялося, що в Брюсселі між прихильниками і супротивниками президента Туреччини Реджепа Ердогана сталася бійка, в результаті якої постраждало четверо людей.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Ердоган заявляв, що після референдуму 16 квітня західні лідери більше не будуть шантажувати його членством у Євросоюзі.

За словами Ердогана, ЄС побачить "зовсім іншу Туреччину".