"Експерти Путіна" назвали головною причиною епідемії ВІЛ в РФ презервативи і "розпусту населення"

5 коментувати
Доповідь зачитували

Доповідь зачитували "експерти", які ніяк не пов'язані з медициною

В Москві вважають, що причинами епідемії ВІЛ, що вразила країну, є "інформаційна війна проти РФ", презервативи і "розпуста населення"

Про це під час засідання в Мосміськдумі заявили "експерти" Російського інституту стратегічних досліджень (РІСД), створеного указом голови Кремля Володимира Путіна, передає Комерсант.

За словами керівника комісії Мосміськдуми з охорони здоров'я Людмили Стебенкової, в 2015 році депутати вже обговорювали тему ВІЛ в зв'язку з заявою очільника Федерального центру по боротьбі зі СНІДом Вадима Покровського про початок епідемії в країні, проте депутати вважають, що ця заява не відповідає дійсності.

У зв'язку з цим вони зажадали перевірити дані про ВІЛ-інфікованих в Росії, звернувшись при цьому не до медиків, а в РІСД.

У той же час даний інститут має до цього питання вельми віддалене відношення, і займається, зокрема, "протидією фальсифікації історії на пострадянському просторі і питаннями забезпечення національної безпеки".

Нову доповідь в Мосміськдумі представила заступник директора РІСД Тетяна Гузенкова, яка є доктором історичних наук, до медицини не має ніякого відношення, проте відома своїми антизахідними заявами і критикою української влади.

За її словами, проблема ВІЛ/СНІДу використовується в якості "елемента інформаційної війни проти Росії".

Інший співавтор доповіді, кандидат соціологічних наук Ігор Бєлобородов, який також ніяк не пов'язаний з медициною, заявив, що однією з головних причин поширення вірусу є презервативи.

"Це контрацептивна індустрія, яка зацікавлена в збуті своєї продукції, а значить, в залученні у ранні статеві зв'язки як можна більшого числа неповнолітніх. Індустрія порнографії - незважаючи на всі наші закони, ви в два кліка отримаєте будь-які матеріали", - намагався переконати експерт депутатів і медиків, присутніх у залі.

Бєлобородов також заявив, що виробники і продавці секс-товарів "безпосередньо зацікавлені в розпусті населення".

Крім того, пропозицію впровадження сексуального виховання для школярів він назвав "ідеєю Заходу".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: