Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Екс-президент Буш про втручання РФ у вибори: підтверджується численними фактами

8 лютого, 18:03
273
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Джордж Буш: Чи вплинули росіяни на результат виборів - це вже інше питання

Екс-президент США Джордж Буш-молодший заявив, що втручання РФ у президентські вибори 2016 року підтверджуються численними фактами.

За словами Буша, дуже погано, коли якась інша нація тим чи іншим чином втручається в американську виборчу систему.

"Є досить чіткі докази того, що росіяни втручалися... Але чи вплинули вони на результат - це вже інше питання", - цитує Буша Time.

Екс-президент вважає, що президент РФ Володимир Путін не може змиритися з розпадом Радянського Союзу, і тому його політика спрямована на повернення радянської гегемонії.

Джордж Буш-молодший займав посаду президента США у 2001-2009 роках.

У червні 2017 року в.о. заступника міністра з питань кібербезпеки Джанетт Манфра офіційно заявила Конгресу, що російське втручання у вибори мало місце.

Так, російські хакери атакували виборчі системи в 21 штаті, однак Манфра тоді не уточнила їх назву, посилаючись на конфіденційність інформації.

За словами екс-директора ЦРУ Джона Бреннана, РФ безсоромно втрутилася в американську виборчу кампанію.

Екс-директор ФБР Джеймс Комі, котрому розслідування російського втручання коштувало посади, вважає, що ця операція була санкціонована вищими офіційними особами Росії.

Так у ЗМІ потрапила засекречена доповідь Агентства національної безпеки (АНБ), згідно з якою, ГРУ Генштабу ЗС РФ причетне до кібератаки на виборчкоми США напередодні президентських виборів.