Екс-директор ФБР Комі: Публікація доповіді знищила довіру до розвідки

3 лютого, 03:56
1249
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Джеймс Комі

Колишній директор ФБР Джеймс Комі розкритикував публікацію республіканцями доповіді, в якій стверджується про упередженість ФБР і Міністерства юстиції США в розслідуванні ймовірного втручання Росії в президентські вибори у 2016 році.

"І це все? Неправдивий меморандум, що  вводить в оману, розколов комітет із розвідки, зруйнував довіру до розвідувального співтовариства, пошкодив взаєминам з судами FISA (закону про нагляд за іноземними розвідками) і неприпустимо оприлюднив засекречене розслідування", - написав Комі у своєму Twitter.

Він також зазначив, що ФБР має продовжувати працювати разом із міністерством юстиції незважаючи на те, що сталося.

Раніше повідомлялося, що Трамп розсекретив доповідь про упередженість ФБР у розслідуванні "російської справи".

Нагадаємо, що директор ФБР Крістофер Рей серйозно розійшовся в думках із президентом США Дональдом Трампом в питанні про необхідність публікації документа, пов'язаного з "російською справою". Трамп наполягав на його якнайшвидшому оприлюдненні, а директор ФБР побачив у цьому загрозу національній безпеці і репутації Бюро.

Росія заперечує втручання в президентські вибори США в 2016 році. Трамп вважає розслідування ФБР про можливу змову з урядом РФ політичним полюванням на відьом і заперечує будь-яку змову з Москвою.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 10:55

article_img
Хакери зламали мережу дипломатичного спілкування ЄС і кілька років викрадали дані - NYT

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися