Силовики могли отруїти Скрипаля, щоб просто отримати схвалення Путіна - екс-депутат Держдуми

27 березня 2018, 16:51
494
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Екс-чиновник вважає, що силовики РФ могли розраховувати на схвалення від Путіна

Колишній депутат Державної думи Російської Федерації Ілля Пономарьов вважає одним з можливих мотивів отруєння російського подвійного агента Сергія Скрипаля бажання отримати нагороди і схвалення від президента Росії Володимира Путіна.

Свою точку зору він озвучив в ефірі Радіо НВ.

"Путін не маніяк, абсолютна маніакальна та система, яку він збудував в Росії. Вона диктується бюрократичними кар'єрними міркуваннями і психологічними особливостями всіх керівників [російських спецслужб]. Всі силовики в Росії знають, що для Путіна абсолютним злом є зрада", - зазначив Пономарьов.

Екс-чиновник також додав, що в російських спецслужбах розуміють, що за знищення "зрадників" як мінімум не покарають, а швидше за все винагородять.

Нагадаємо, 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі Maltings в Солсбері.

Слідством Великобританії встановлено, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною Новачок військового походження, розробленим в СРСР в 1970-х роках. Влада країни звинувачує в отруєнні Росію.

26 березня низка країн оголосили про наймасштабнішу висилку російських дипломатів у зв'язку із застосуванням хімічної зброї проти громадян в Великобританії.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект