Екс-адвокат Трампа розповів прокуратурі про порушення в роботі Trump Organization

23 лютого, 08:47
1478
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Екс-адвокат Трампа розповів прокуратурі про порушення в роботі Trump Organization - фото

EPA

Коен надав деякі дані, що стосуються пожертвувань в інавгураційний комітет Трампа

Колишній юрист президента США Дональда Трампа Майкл Коен надав прокуратурі у Нью-Йорку інформацію про порушення в компанії американського лідера Trump Organization.

Таку інформацію опублікувала газета The New York Times.

За даними видання, Коен у січні зустрівся зі співробітниками прокуратури Манхеттена в Нью-Йорку і розповів їм про "ймовірні порушення" в роботі компанії Trump Organization, де пропрацював приблизно 10 років.

Крім того, Коен надав деякі дані, що стосуються надходження пожертвувань в інавгураційний комітет Трампа.

Так, співробітники прокуратури запитували Коена про американського інвестора Імааде Зубері, який, за словами джерел видання, надав інавгураційному комітету Трампа 900 тисяч доларів і намагався найняти Коена як консультанта за 100 тисяч доларів.

Видання зазначає, що поки не відомо, чи врахували надані Коеном дані такими, що заслуговують на довіру. Також невідомо, чи має намір прокуратура висувати будь-які обвинувачення Trump Organization.

У публікації наголошується, що термін тюремного ув'язнення Коена можуть скоротити, якщо надані відомості були корисні.

У Trump Organization цю інформацію ніяк не прокоментували. Видання нагадує, що сам Трамп неодноразово звинувачував Коена у брехні з метою скорочення тюремного строку.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською