Едінбурзький пінгвін-лицар став генералом норвезької гвардії

1 коментувати
Обраного символом гвардії пінгвіна традиційно називають Нільсом Улафом

Обраного символом гвардії пінгвіна традиційно називають Нільсом Улафом

Королівський пінгвін із зоопарку Едінбурга став бригадним генералом норвезької гвардії

За інформацією Російської служби Бі Бі Сі, звання було присвоєне пінгвінові Нільсу Улафу під час урочистої церемонії, яка пройшла в Едінбурзі.

Зазначається, що учасники Королівського едінбурзького параду військових оркестрів віддали пінгвінові честь, а керуючий парадом Девід Елфрей привітав його з підвищенням.

Це вже третій пінгвін з таким ім'ям із зоопарку Едінбурга, який служить в Королівській гвардії Норвегії і отримує там звання. До підвищення Нільс Улаф був почесним полковником гвардії і її талісманом. Крім того, в 2008 році його посвятили в лицарі.

Зазначається, що Норвегія подарувала першого королівського пінгвіна зоопарку Едінбургу в 1913 році. З 1972 року королівські пінгвіни із зоопарку Едінбурга стають символами Королівської гвардії Норвегії і отримують військові звання кожного разу, коли гвардія приїжджає в зоопарк з візитом.

Обраного символом гвардії пінгвіна традиційно називають Нільсом Улафом. Ім'ям Нільс вони зобов'язані колишньому гвардійцеві Нильсу Егелієну, який започаткував цю традицію і назвав першого пінгвіна на честь себе. Улафами їх називають на честь короля Норвегії Улафа V.

Перший Нільс Улаф помер в 1987 році після того, як став сержантом гвардії. Кожен наступний пінгвін починав службу в тому ж званні, що було на момент смерті у його попередника. Саме це дозволило нинішньому Нільсу дослужитися до бригадного генерала і стати найбільш високопоставленим птахом на планеті.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: