Байден представив бюджет на 2022 рік із витратами в шість трильйонів доларів

29 травня 2021, 01:47

Президент США Джо Байден представив проект федерального бюджету на 2022 фінансовий рік, у якому видаткова частина передбачена на рівні 6 трильйонів доларів.

"Бюджет інвестує безпосередньо в американських громадян і зміцнить економіку нашої країни, поліпшить наше фінансове здоров'я в довгостроковій перспективі", - йдеться у вступному слові глави Білого дому.

Відео дня

Доходи бюджету заплановані на рівні $4,17 трлн, дефіцит бюджету складе $1,84 трлн.

У проект бюджету, зокрема, потрапили План підтримки американських сімей вартістю $1,8 трлн і Американський план зайнятості вартістю $2,3 трлн, а також $1,5 трлн дискреційних витрат.

Згідно з даними газети The Hill, велику частину коштів буде спрямовано на освіту, охорону здоров'я, науку та інфраструктуру,

У Білому домі вважають, що підвищення податків для корпорацій і багатих допоможе забезпечити бюджету достатні доходи. Проти таких кроків, зокрема, виступає Республіканська партія.

Раніше Державний департамент США виступив за виділення Україні 255 млн доларів у 2022 фінансовому році.

У документі сказано, що допомога США посилить можливості України щодо протидії російській агресії, прискорить українські реформи для подолання корупції, підвищить прозорість, а також «буде сприяти реформуванню інституцій, необхідного для євроінтеграції країни».

Показати ще новини
Радіо NV
X