Двоюрідна сестра Юлії Скрипаль пояснила, навіщо записала їхню телефонну розмову та передала її ЗМІ

6 квітня, 09:38
1795
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сестра Юлії Скрипаль стверджує, що запис їхньої телефонної розмови є справжнім

Племінниця колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля Вікторія заявила, що не сумнівається в тому, що говорила по телефону зі своєю сестрою Юлією.

У розмові з Російською службою Бі-бі-сі Вікторія підтвердила, що впізнала свою родичку за голосом.

Вікторія Скрипаль також пояснила, що записала розмову і передала запис ЗМІ для того, щоб довести, що Британія йде на контакт, а Юлія дійсно прийшла до тями.

"Я дуже переживаю. Я дуже переживаю. Мені страшно, жахливо страшно. Те, що пишуть? Я не можу всім заткнути рот. Не можу", - сказала вона.

За її словами, на її телефоні стоїть програма для запису телефонних дзвінків, яку вона раніше використовувала в робочих цілях.

Напередодні Вікторія Скрипаль розповіла, що поговорила по телефону зі своєю сестрою Юлією Скрипаль, яка разом зі своїм батьком була отруєна в британському Солсбері.

Крім того, Вікторія в ефірі одного з телеканалів представила запис цієї телефонної розмови. Однак складно сказати, наскільки цей запис достовірний і чи не є він монтажем.

Після цього поліція Британії оприлюднила першу офіційну заяву Юлії. Вона повідомила про своє самопочуття і подякувала людям, які підтримали її після отруєння.

Головне

Світ/Країни

Вчора, 08:26

article_img
WP: Сенату США підготували нову доповідь про втручання РФ у вибори на користь Трампа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися