Дутерте запропонував згодувати експертів ООН крокодилам

12 березня 2018, 22:03
849
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Родріго Дутерте

Президент Філіппін Родріго Дутерте закликав військових відмовитися від співпраці з експертами ООН і "кинути їх крокодилам".

Чергове некоректне висловлювання Дутерте прозвучало під час виступу в місті Замбоанга і стало продовженням словесної перепалки з представниками ООН.

Про це пише The Telegraph.

Таким чином запальний президент відповів верховному комісару ООН з прав людини Зейду Раад аль Хуссейна, який запропонував Дутерте пройти психіатричну експертизу (що також було реплікою у відповідь).

Окрім того, Дутерте допустив у своїй промові нецензурний коментар щодо комісара, закликавши своїх військових не співпрацювати з фахівцями ООН і не відповідати на їхні запитання щодо прав людини.

"Залиште це мені. Вони приїдуть сюди. У вас же тут є крокодили, які їдять людське м'ясо? Киньте цих с***** синів туди", - сказав Дутерте.

Президент Філіппін таким чином мотивує своїх силовиків ігнорувати зауваження ООН про порушення прав людини, які допускаються в ході насильницької боротьби з наркоторговцями. Згідно з офіційною статистикою, близько 4 тисяч філіппінців були вбиті поліцією в ході загальнонаціонального рейду проти наркоторгівців і їх клієнтів з моменту приходу Дутерте до влади в середині 2016 року. Тисячі інших людей були страчені на вулицях замаскованими кілерами.