Друга бомба в метро Санкт-Петербурга була потужнішою, її начинили елементами ураження

3 квітня 2017, 18:55
6007
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: РЕН ТВ | Новини via Twitter

Фото виявленої бомби на Площі Повстання

В регіональному управлінні Федеральної служби безпеки РФ повідомили, що виявлений на станції метро Площа Повстання в Санкт-Петербурзі вибуховий пристрій був начинений елементами ураження, передає Інтерфакс 

"Близько 15:00 на станції метро Площа Повстання виявлено саморобний вибуховий пристрій, споряджений елементами ураження. Вказаний пристрій своєчасно знешкоджено вибухотехніками, постраждалих немає", - йдеться в повідомленні УФСБ по Петербургу і Ленобласті.

За даними джерела Інтерфаксу, потужність вибухового пристрою склала 1 кг в тротиловому еквіваленті. Це в три-п'ять разів більше, ніж в бомбі, яка вибухнула у вагоні метро (імовірно, потужність вибуху становила 200-300 г в тротиловому еквіваленті). Бомба була замаскована під вогнегасник.

Нагадаємо, вдень 3 квітня в метро Санкт-Петербурга прогримів вибух. За попередніми даними, інцидент стався під час проходження поїзда між станціями Технологічний інститут і Сінна площа. Ймовірно, спрацював саморобний вибуховий пристрій, залишений невідомим у вагоні.

В Національному антитерористичному комітеті повідомили, що в результаті вибуху дев'ятеро осіб загинули, 20 отримали поранення.

Президент РФ Володимир Путін, коментуючи вибух в Санкт-Петербурзі, повідомив, що слідство відпрацьовує різні версії події - побутові та кримінальні, у тому числі терористичного характеру.