Дослідження показало трансформацію свідомості росіян під впливом пропаганди Кремля

0 коментувати
Нове опитування повідомило росіянам про прихильність до інформаційного знаряддя Кремля

Нове опитування повідомило росіянам про прихильність до інформаційного знаряддя Кремля

Соціологічне опитування встановило велику підтримку росіянами телевізійної пропаганди Кремля, повідомляє DW Зокрема, більшість з опитаних Левада-центром росіян задоволені російським телебаченням і вважають його джерелом "об'єктивної і корисної інформації про світові події".

Аналогічні дослідження російської телеаудиторії, які соціологи проводили протягом останніх 15 років, показують, що з кожним роком суспільство все більш схвально висловлюється про російську телепродукцію.

Так, 67 відсотків опитаних громадян задоволені телебаченням РФ, вважаючи, що "з телепередач можна отримати багато корисної та об'єктивної інформації", а також що "телебачення дає в цілому повну і об'єктивну картину подій, що відбуваються".

У 2012 році відповіли таким чином на 3 відсотки менше. Зокрема, в 2015 році зросло число тих, хто вірить в об'єктивність російського телебачення.

Згідно з дослідженням, лише 8 відсотків респондентів вважають, що телебачення "використовується, щоб маніпулювати свідомістю людей", створюючи хибне
уявлення про події в світі.

Для порівняння, у 2012 році таку відповідь дали 14 відсотків учасників опитування.

Раніше повідомлялося, що уродженець Росії, який нині проживає в США, вирішив оцінити вплив на мозок російської пропагнади, протягом тижня читаючи і дивлячись тільки російські ЗМІ і відмовившись від альтернативних джерел інформації.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: