Дочка колишнього подвійного агента Скрипаля прийшла до тями - ЗМІ

29 березня 2018, 20:20
2570
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Юлія Скрипаль прокинулася після коми

Дочка колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля Юлія прийшла до тями і може розмовляти, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі з посиланням на інформовані джерела.

Раніше в лікарні повідомили, що стан Юлії швидко поліпшується і більше не оцінюється як критичний. Сергій Скрипаль залишається в критичному, але стабільному стані.

Нагадаємо, що 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі в Солсбері.

Британське слідство встановило, що Сергій Скрипаль і його дочка були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження, розробленою в СРСР в 1970-х роках. Вона відома під назвою Новачок.

[see_also]

У Великобританії отруїли колишнього шпигуна з Росії: всі подробиці

[/see_also]

14 березня прем'єр-міністр Велико Британії Тереза ​​Мей оголосила про висилання 23 російських дипломатів через отруєння Скрипаля та його дочки Юлії, звинувативши Москву в незаконному застосуванні сили на території Сполученого Королівства.

РФ відкинула всі звинувачення і у відповідь на дії Лондона вислала 23 британських дипломатів.

Отруєння Скрипалів спровокувало масштабну дипломатичну ізоляцію Росії. Вже 27 країн оголосили про вислання російських дипломатів - серед них країни ЄС, а також США, Канада, Албанія, Норвегія, Україна, Молдова. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг оголосив про скорочення штату російської місії при Альянсі.

[see_also]

Вигнанець всесвітнього масштабу: які країни вже вирішили вислати російських дипломатів
Хочемо бути мостом з Росією. Які країни не підтримали ізоляцію Москви

[/see_also]

США оголосили, що вирішили вислати 60 російських дипломатів. У свою чергу, низка країн відмовилися висилати російських дипломатів, серед них Австрія і Болгарія.

Росія відповіла на вислання дипломатів дзеркальними заходами. 29 березня міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров оголосив, що з Росії будуть вислані дипломати тих країн, які оголосили про висилку російських співробітників дипломатичних відомств.

 

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
18 грудня 2018, 13:49
Лонгріди
thumb img
Спецпроект