"Дівчина з яхти" дала велике інтерв'ю прес-секретарю Навального про зустрічі Дерипаски і віце-прем'єра Росії

21 лютого 2018, 23:18
6345
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Навальний опублікував інтерв'ю з Настею Рибкою про деталі зустрічей на яхті Дерипаски і Приходько

Героїня розслідування Фонду боротьби з корупцією Настя Рибка дала інтерв'ю, в якому розповіла про деталі зустрічей на яхті російського мільярдера Олега Дерипаски і заступника прем'єр-міністра, голови апарату уряду Росії Сергія Приходька.

Прес-секретар Олексія Навального Кіра Ярмиш поспілкувалася з дівчиною за допомогою відеоконференції.

Дівчина з ескорт-агентства розповіла, що вперше зустрілася з Дерипаскою на яхті. Всього ж вони зустрічалися три рази - вперше на яхті в Норвегії, втретє - в Швейцарії. Про кожну зустріч Настя написала книжку, але вийшли тільки перша і третя частини. Друга зустріч відбулася в Краснодарському краї. За її словами, там міститься якийсь компромат, який їм рекомендували не публікувати з міркувань безпеки.

"Є друга книга. Але ми там, виходить, дечого накопали. Нам так один знайомий Алекса почитав і сказав, що, якщо ми таке опублікуємо, нас уб'ють. Ну, ми і не стали", - сказала Рибка.

Спілкування Дерипаски і Приходька вона оцінює як відносини підлеглого (Дерипаска) і начальника (Приходько) або відносини суворого батька і сина. За її словами, інші дівчата з ескорту припускали, що чоловік, якого називають "папой" (Приходько), є батьком олігарха.

Вона також підтвердила, що віце-прем'єр Росії на яхті олігарха вступав у статеві відносини з дівчиною з ескорту.

Нагадаємо, Навальний і ФБК в новому відео-розслідуванні розповіли про візити віце-прем'єра Росії на яхту Elden, якою володіє Олег Дерипаска. У ньому він розповів про "неформальні переговори" Приходька і Дерипаски на яхті бізнесмена.

ФБК вдалося з'ясувати це, проаналізувавши публікації в інстаграмі Настя Рибки, яка була з ними на яхті, і в її автобіографічній книзі.

Відразу після розслідування Дерипаска в соцмережах заперечував розслідування Навального і пообіцяв подати до суду. Він заявляв, що "має намір припиняти будь-які спроби зі створення і розповсюдження брехливої ​​інформаційного потоку, використовуючи всі юридичні можливості".

Приходько же назвав "провокацією" розслідування про свої поїздки на яхті бізнесмена.

Після розслідування ФБК російські провайдери заблокували на території РФ сайт опозиціонера Олексія Навального.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект