Дівчина, яка відпочивала на яхті з Дерипаскою і "сірим кардиналом Кремля", заявила про "групове згвалтування"

9 лютого 2018, 11:03
15704
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Рибка вимагає одруження

Після розслідування Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального про зв'язок російського олігарха Олега Дерипаски і глави апарату уряду РФ Сергія Приходька, якого називають "сірим кардиналом" влади, у скандальній історії з'явилися нові деталі.

Одна з дівчат, які відпочивали разом з ними на яхті, заявила про "групове згвалтування".

Про це Настя Рибка розповіла на відео, опублікованому у неї в Instagram.

"Тепер я можу розповісти всім, як все було на цій яхті. Раніше я боялася розповісти це, тому що я розуміла, які це люди і чим це загрожує для мене. Насправді це було групове згвалтування", - заявила дівчина зі служби ескорт послуг.

При цьому вона пригрозила Дерипаскові заявою, якщо він на ній не одружиться.

"Або він на мені одружиться, і тим самим я не втрачу свої честь і гідність, або я напишу заяву про групове згвалтування. І я буду домагатися того, щоб і він, і його друг прийшли на Пусть говорят і розповіли, як це все було", - заявила вона.

Частина 1 Спасибо @navalny Олексію Навальному за його допомогу. Тепер я нарешті зможу розповісти громадськості, як все було насправді. Я вже заручилася підтримкою @ malakhov007 і @pust_govoryattv, але сподіваюся, що до цього не дійде. Спасибі всім, хто поруч зі мною зараз, для мене це дуже важливо. Ваша Рибка ???? #навальний #настярибка #пустьговорят

Публікація від Настя Рибка (@ nastya_rybka.ru)

Втім, деякі користувачі не повірили у щирість дівчини з ескорту, а через якийсь час вона опублікувала вже інше відео, в якому заявила, що це був "жарт".

Нагадаємо, раніше російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував несподіване розслідування про зв'язок олігарха Олега Дерипаски і глави апарату уряду РФ Сергія Приходька, в якому йому "допомогли" провокаторки з сервісу ескорт послуг.

НВ

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:08
Лонгріди
thumb img
Спецпроект