Директора ЦРУ допитали в рамках розслідування "російської справи" - ЗМІ

24 січня 2018, 17:55
130
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Майк Помпео

Директор ЦРУ Майк Помпео був допитаний слідчими спецпрокурора Роберта Мюллера в рамках розслідування "російської справи", повідомляє NBC News.

Бесіда Помпео зі слідчими відбулася щодо втручання Росії в президентські вибори 2016 року. Також спецпрокурора цікавить історія зі звільненням президентом Дональдом Трампом у травні 2017 року глави ФБР Джеймса Комі, який вів "російську справу".

Звільнення Комі розглядається як можливе перешкоджання правосуддю з боку президента. За словами джерел, група Мюллера вважає Помпео "периферійним свідком", показання якого не настільки важливі в рамках звільнення Комі.

Напередодні стало відомо про допит командою Мюллера генерального прокурора США Джеффа Сешнса в межах розслідування втручання РФ у президентські вибори 2016 року.

Це перший відомий випадок, коли в рамках розслідування на запитання слідчих відповідав один з членів кабінету Трампа.

ЗМІ з посиланням на джерела в ЦРУ писали, що російське втручання в президентську кампанію було направлено безпосередньо на підтримку Трампа, який в підсумку став президентом США.

Також у ЗМІ потрапила засекречена доповідь Агентства національної безпеки (АНБ), згідно з якою, ГРУ Генштабу ЗС РФ причетне до кібератаки на виборчкоми США напередодні президентських виборів.

За словами екс-директора ЦРУ Джона Бреннана, РФ безсоромно втрутилася в американську виборчу кампанію.

Екс-директор ФБР Джеймс Комі, якому розслідування російського втручання коштувало посади, вважає, що ця операція була санкціонована вищими офіційними особами Росії.

  Дивіться також

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53